Türkiye’nin en büyük lazer arenası Dino Laser Tag'de çocuklarınızla unutulmaz bir macera yaşamaya hazır olun! JURASSIC LAND'IN içerisinde 650 metrekarelik lazer arenası açıldı!

Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde 10.000 metrekare alanda çocuklara ve ailelerine benzersiz bir macera yaşatan Türkiye’nin en büyük tema parkı Jurassic Land’in içinde adrenalin ve heyecan dolu yeni bir alan açıldı: "Dino Laser Tag" lazer arenası! 650 metrekare alanda kurulu olan Dino Laser Tag, Türkiye'nin en büyük lazer arenası olma özelliğini taşıyor. Üstelik dinozorlar da bu heyecan dolu oyunun bir parçası!


Laser Tag, oyuncuların infrared ışınlar gönderen silahlarla birbirlerini vurmaya çalıştıkları, eğlence, heyecan ve adrenalin dolu elektronik bir oyun. Oyun ister bireysel olarak ister takım halinde stratejiler eşliğinde oynanabiliyor. Her oyuncunun lazerli bir silahı ve sensörlü bir yeleği bulunuyor. Yetişkinler içinse sensörlü kafa bantları bulunmaktadır.Hedef birbirini yelek üzerindeki sensörlerden veya kafa bantlarından vurmaya çalışmak! Yetişkinler dikkat!!! Silahınızdan da vurulabilirsiniz.Her silah, üzerinde skorların, oyuncu adının, mermi-şarjör-can sayısının, oyun süresinin göründüğü LCD ekran taşıyor. Böylece, oyunun sonunda kazananların listesi ve oyunda aldıkları puanlar görülebiliyor.Özel ışık, ses ve sis efektlerinin heyecana heyecan kattığı Dino Laser Tag alanında barikat olarak kullanılabilen sandıklar, kafeslerde hareket eden ve ses çıkaran dinozorlar da bulunuyor! Oyuncular birbirine ateş ederken, karanlıkta saklanmış bu animatronik dinozorları ve dinozor yumurtalarını da vurabiliyorlar!


Macera dinozorların dünyasına 6 boyutlu keşif yapan hareketli sinema salonu "JuraCopter" de başlıyor. Türkiye’nin en büyük, dört boyutlu, altı efektli sineması olan Juracopter, dinozorların dünyasını keşfetmek için tasarlanmış dev bir helikopter görünümünde özel bir araç. zorlu hava, deniz altı ve kara yolculukları için tasarlanmış olan Juracopter, önce herkesi dinozorların yaşadığı adaya doğru yolculuğa çıkarıyor. Filmin sonunda araç adaya iniyor ve dinozorların yaşadığı alanın demir kapıları açılıyor! Tam bu esnada oyuncular lazer silahlarıyla JuraCopter’dan çıkıp Dino Laser Tag alanına geçiyor ve macera başlıyor!


Dino Laser Tag alanına 6 yaşın üzerindeki tüm çocuklar ve gençler hatta yetişkinler de girebiliyor. Silahlar hiçbir materyal fırlatmadığından dolayı oyun herhangi bir tehlike içermiyor. Ziyaretçiler ister tek başına, ister takımlar halinde, ister aileleriyle Dino Laser Tag’e girebiliyorlar!


Not: Lazer oyun minimum 10, maksimum 20 kişi ile oynanır. Seansta yeterli sayıyı ulaşılamadığı taktirde bir sonraki seans beklenir.


Dino Laser Tag Hakkında Bilgi Almak İstiyorum!


Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena Dino Laser Tag Arena