JURASSIC LAND'DA ÇALIŞMAK

Bir Talya Group yatırımı olan Jurassic Land’da çalışmak, kariyerinizde bu dinamik tecrübeye yer vermek ister misiniz?

Jurassic Land, olarak çalışanlarımızı; stratejilerimiz ve iş planlarımız doğrultusunda değerlerimize ve işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, yüksek motivasyon ve performansları ile katkı sağlayacak, vizyonumuzun doğrultusunda geleceğe taşıyacak potansiyele sahip adaylar arasından seçmeye özen gösteriyoruz.

Jurassic Land’daki iş fırsatlarını, web sayfamızdan duyurmaktayız. Açık pozisyona en uygun adayı belirleyebilmek için ilgili Departman Yöneticileri, işe alım sürecinde işbirliği yaparlar.Değerlerimiz

Misafirperverlik, Güven, Keyif ve Mutluluk

Jurassic Land’dı ziyaret eden bütün ziyaretçilerimiz bizim misafirimiz olup misafirlerimizi güven, keyif ve mutluluk dolu bir ortamda ağırlamak öncelikli görevimizdir.


Vizyonumuz

Talya olarak, Türkiye’de daha önce örneği bulunmayan Edutainment alanında lider olmak, Türkiye ve Dünya’nın farklı bölgelerine, bu alanda global kalite standartlarında farklı projeler kazandırmak ve pazara yön veren firma konumuna gelmek.


Misyonumuz

Uluslararası düzeyde uzman kadromuzla eğlendirirken eğitmek.


JURASSIC LAND'A KATILMAK İÇİN

Bu büyük projeyi hayata geçiren ve sürekliliğini sağlayan ailenin bir parçası olmak, güler yüzlü ve dinamik kadromuza katılmak için kariyer@talyagroup.com mail adresine fotoğraflı CV'nizi gönderebilirsiniz.